Home » Naujienos
Lygiavertis atlygis 2021
Naujienos

Lygiavertis atlygis 2021

Jau ketvirtus metus vykstančiuose „Lygiaverčio atlygio“ (angl. „Fair Pay“) apdovanojimuose įvertintos įmonės, kurios vykdo teisingą ir nediskriminuojančią darbo užmokesčio politiką savo darbuotojų atžvilgiu. Laimėtojai paskelbti remiantis naujausiu atlygio tyrimu, kuriame dalyvavo įmonės iš visos Li...

Lygiavertis Užmokestis 2020
Naujienos

Lygiavertis Užmokestis 2020

Rugsėjo 15 d. vykusios metinės konferencijos metu buvo apdovanotos sąžiningiausią užmokestį savo darbuotojams mokančios Lietuvos įmonės. "Lygiaverčio užmokesčio 2020" laimėtojai paskelbti remiantis šiemet atliktu atlygio tyrimu, kuriame dalyvavo 330 organizacijų iš visos Lietuvos.

Naujienos

Atlygio tendencijos 2020

Lietuvą ir pasaulį šiemet stipriai krečiant koronaviruso pandemijai, atlyginimai Lietuvoje, lyginant su praeitais metais, augo beveik perpus mažiau, rodo „Baltic Salary Survey“ tyrimas. Dalis organizacijų išmokėjo mažiau priedų, įšaldė bazinius atlyginimus, atsisakė kai kurių papildomų naudų ir kitais būdais karpė išlaidas. Nors Baltijos šalių kontekste atlygiai Lietuvoje šiemet kilo ne sparčiausiai, čia organizacijos nusitiekusios optimistiškiausiai – 9 iš 10 įmonių kitąmet planuoja atlygius didinti vidutiniškai 4,1 procento.