Home » Atlygio Tyrimai

Atlygio Tyrimai

KASMETINIAI ATLYGIO TYRIMAI

REGISTRACIJA Į 2023 METŲ TYRIMUS

Nurodykite savo poreikius registracijos formoje ir būsite įtraukti į dalyvavimo tyrimuose procesą.

Mes atliekame kasmetinius atlygio tyrimus, renkame ir analizuojame atlyginimų duomenis, identifikuojame tendencijas  visose trijose Baltijos valstybėse, visoje rinkoje ir atskiruose sektoriuose. Susisteminti rezultatai mūsų klientų nuomone yra tikslūs ir padeda priimant svarbius, argumentų reikalaujančius sprendimus, tokius kaip biudžeto planavimas ir kompensacinių sistemų atnaujinimas. Tyrimus Lietuvoje atliekame nuo 2007-ųjų.

Detalią informaciją apie tyrimo procesą, datas, kainas bei pavyzdžius gausite automatiniu laišku, nurodę savo el. paštą apačioje:

Slide Sunset in Vilnius Sunset in Riga Talinn castle

Bendrieji Atlygio Tyrimai

Didžiausi visos šalies rinkos atlyginimų

tyrimai Lietuvoje

Top Valdininkų Atlygio Tyrimai

Specialiai vadovybei ir valdybos nariams

sukurtas tyrimas

Sektorių Atlygio Tyrimai

Siauresnis ir tikslesnis tyrimas jūsų

pasirinktame sektoriuje

KODĖL VERTA DALYVAUTI

★ Optimaliai paskirstysite biudžetą atlyginimams

★ Nustatysite neadekvačius atlygius organizacijoje – didesnius ar mažesnius nei darbo rinkoje

★ Vadybininkams ir valdybos nariams ši informacija padės spręsti su kompensacijomis susijusias problemas

★ Lygindamiesi su rinka išliksite konkurencingais savo sektoriuje, į organizaciją lengviau pritrauksite talentus

KĄ GAUSITE DALYVAUDAMI

Pozicijų klasifikacija – organizacijos struktūravimas pagal darbų šeimas ir lygius, naudojant Baltijos šalims pritaikytą darbų katalogą ir matricą, pavyzdžiui, Apskaita(Accounting) II – 160 taškai, Pardavimai(Sales) III – 184 taškai.

Tyrimo ataskaita – tyrimo apibendrinimas, kompensacijų politikos tendencijos, išsami atlygio analizė – pokyčiai, fiksuotos ir kintamos atlygio dalies proporcijos pagal kiekvieną darbų šeimą bei lygį, atlygio lentelės ir kita.

Elektroninis analizės įrankis – tyrimų rezultatai elektroniniame formate individualiai paruošti jūsų organizacijai, ir įrankis leidžiantis palygini kompensacijos lygius su konkurentais bei bendros rinkos vidurkiais.

Konsultantų  pagalba – Figure Baltic Advisory konsultantai padės jums paruošti reikiamus apklausai duomenis, suprasti ir interpretuoti rezultatus bei atsakys į bet kuriuo metu iškilusius klausimus.

Kasmetinė Atlygio Konferencija – kasmetinė konferencija apklausos dalyviams,  kurios metu pristatomi rezultatai bei prognozės kitiems metams, taip pat makroekonomikos bei kitų sričių ekspertų įžvalgos.

Pristatymas Vadovybei – Figure Baltic Advisory konsultantai organizacijos vadovybei bei valdybos nariams gali paruošti rezultatų pristatymą, identifikuodami su atlygiu susijusias problemas ir patardami kaip jas spręsti.

KAIP VYKSTA PROCESAS

Diagrama rodanti tyrimo procesą

2022 TYRIMŲ DATOS, ATASKAITŲ PAVYZDŽIAI IR KAINOS

Detalią tyrimo laiko juostą, ataskaitų pavyzdžius, publikavimo datas ir kainas gausite automatiniu laišku, nurodę savo el. pašto adresą apačioje: