Atlygio Tyrimai

Užtikrinkite, kad jūsų organizacija vertina savo darbuotojus mokėdama sąžiningą atlygį. Palyginkite savo organizacijos kompensacijas su sektoriumi ar visa rinka.

Darbuotojo #54 alga:
job family comparison to market
Illustration resembling job possition classification

Pozicijų Klasifikacija

Padedame analizuoti dalykus, kuriuos objektyviai įvertinti sunku. Tarptautiniu lygiu pripažintas ir specialiai Baltijos šalims sukurtas darbų klasifikacijos metodas leis tiksliai ir atsakingai įvertinti pozicijas bei jų svarbą.

Analizės Pagal Poreikį

Imties parinktys, specialūs grafikai, duomenų pjūviai ir kitos paslaugos pagal užsakymą - prisitaikysime prie jūsų įmonės poreikių.

org special comparison

Kitos Paslaugos

Našumo Valdymas

Našumo valdymo sistemos įdiegimas padeda sklandžiau vykti procesams bei efektyviau organizuoti darbo aplinką. Darbuotojai gauna aiškias užduočių instrukcijas, lygiau paskirstomas krūvis, todėl didėja darbo našumas.

Funkcijų Analizė ir Auditas

Veiklos, procesų, atsakomybių bei vadybos kompetencijų auditai; rekomendacijos organizacijos optimizavimui bei darbuotojų gerovei užtikrinti

Coaching'as ir Konsultacijos

Padedame priimti sprendimus, nustatyti siekius bei sukurti strategiją jiems pasiekti. Dirbsite su ekspertais, kurie padės darbuotojų bei vadybos klausimais, rinkos tendencijomis ir kita.

Baltic Salary Survey

NEMOKAMAS DALYVAVIMAS

Neesate tikri ar tyrimas vertas investicijos? Dalyvaukite nemokamai!